درباره ما About Us

مشگین شهریم، وب سایت جامع گردشگری مشگین شهر، حاصل سالها تلاش و زحمت جمعی از جوانان علاقمند به این شهرستان می باشد. این وب سایت به هیچ نهاد و سازمانی تعلق نداشته و توسط هیچ ارگانی مورد حمایت قرار نمی گیرد. وب سایت با هزینه کاملا شخصی تاسیس شده و اداره می شود.

مشگین شهریم از سال ۱۳۸۹ با عنوان، وب سایت جامع عکاسان مشگین شهر، پانوساوالان panosavalan.com، فعالیت داشته و در طول ۷ سال فعالیت، بیش از ۲۵۰۰ عکس از مشگین شهر توسط بیش از ۱۰۰ عکاس حرفه ای و آماتور، به معرض نمایش گذاشته است. بسیاری از این تصاویر (با کسب اجازه یا بدون آگاهی) به عنوان منبعی مهم برای استفاده اشخاص و نهادها جهت درج در مطالب تبلیغاتی، جراید، کتابها و … مورد استفاده قرار گرفته است. ضمن اینکه پانوساوالان، در پرورش عکاسانی موفق و صاحب جایزه کشوری در مشگین شهر، نقش بسزایی داشته است. حال پس از گذشت ۷ سال فعالیت مستمر و مفید در عرصه عکس و عکاسی شهرستان و با دارا بودن تجاربی موثر در امر گردشگری مشگین شهر بنا بر تاسیس وب سایت جامع گردشگری شهرستان با عنوان مشگین شهریم meshginshahrim.ir گذاشتیم.

مطالب، تصاویر، عکسها و ویدئوهای استفاده شده در این سایت، اکثرا به صورت اختصاصی توسط مؤلفان، عکاسان، گرافیست ها و تصویربرداران ما نگاشته و یا به تصویر کشیده شده اند. ضمن اینکه گاها از منابع خارجی نیز استفاده شده است. عنوان صاحبان اثر در اکثر موارد در پست قرار گرفته شده، نوشته شده است اما در صورت عدم درج نام صاحب اثر (به دلیل عدم آگاهی یا سایر دلایل) ما آماده ایم تا در صورت ارائه مدرک، نام صاحب اثر را برای آن درج نماییم. ضمن اینکه تمامی حقوق مطالب، تصاویر و ویدئوهای قرار گرفته شده در این سایت برای صاحب اثر محفوظ بوده و مدیریت مشگین شهریم در صورت کپی برداری و استفاده بدون منبع از آنها هیچ گونه رضایتی نداشته و می تواند ادعای حقوقی و کیفری در این مورد دادخواست نماید.

لیست برخی از همکاران ما:

ـ شهروز عبادی (مدیریت وب سایت، نگارنده مطالب، عکاس و تصویربردار) ـ مهدی صادقی راد (عکاس، تصویربردار زمینی و هوایی)
ـ ایمانعلی ایمانی (عکاس) ـ بهزاد جهانگیرزاده (عکاس، تصویربردار)
ـ محمد آقاجانی (عکاس) ـ فرزاد نوری (عکاس، تصویربردار هوایی)
ـ اصغر محمدی نصرآبادی (عکاس) ـ محمد مرادی (عکاس)
ـ فرید ایمانزاده (عکاس) ـ مهران حجازی (عکاس)
ـ رامین توحیدی (عکاس)

لیست برخی از منابع مورد استفاده قرار گرفته در این وب سایت:

ـ سالنوشت ۱۳۸۹ مشگین شهر، مولف حسین مومنی

ـ وب سایت ویکی پدیا

ـ سایر وب سایتهای اینترنتی

طراحی و پشتیبانی وب سایت:

ـ وب سایت مشگین شهریم توسط تیم اختصاصی طراحی و تولید وب سایتهای اینترنتی، ان اس دیزاین NS-DESiGN، طراحی شده و مورد پشتیبانی قرار می گیرد.